O nas

image

Logopeda
Certyfikowany Terapeuta Metody Krakowskiej
mgr Patrycja Drozd

Jestem logopedą, certyfikowanym Terapeutą Metody Krakowskiej. Praca z własną córką była dla mnie inspiracją i wskazaniem kierunku rozwoju, w którym chcę podążać. Oprócz doświadczeń terapeutyczych również życiowo i osobiście znane jest mi zagadnienie zaburzeń rozwoju mowy w diagnozie autyzmu. Dlatego w pracy terapeuty szczególnie bliskie są mi dzieci z tym zaburzeniem. Doświadczyłam i zdaję sobie sprawę ile pracy i wytrwałości wymaga kształcenie dzieci z dysfunkcjami i zaburzeniami rozwoju. Praca z dziećmi sprawia mi ogromną satysfakcję i przynosi wiele radości, mam poczucie, że to, co daję światu czyni go lepszym. By skutecznie pomagać swoim podopiecznym stale podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach. Pracuję głównie z dziećmi z autyzmem, Zespołem Aspergera, alalią, afazją, dysleksją, Zespołem Downa, wadami genetycznymi oraz innymi zaburzeniami rozwojowymi. Prowadzę również wczesną interwencję terapeutyczną dla dzieci przedwcześnie urodzonych oraz wczesną naukę czytania. Pracuję wyłącznie według założeń Metody Krakowskiej.
image

Centrum Terapii Dzieci

image

Logopeda, audiolog
mgr Diana Ofczarska

Jestem logopedą audiologiem. Z metodą krakowską spotkałam się ok. 5 lat temu, gdy poszukiwałam odpowiedniej metody terapii dla swojego dziecka. Już podczas studiów prowadziłam zajęcia z dziećmi w Naukowym Kole Logopedów i Audiologów UMCS. Odbyłam także liczne hospitacje w Centrum Metody Krakowskiej w Krakowie.
W codziennej pracy stawiam na indywidualne podejście do każdego dziecka.
Sukcesy moich podopiecznych są wspaniałą motywacją do dalszego działania, dzięki temu praca z dziećmi sprawia mi ogromną radość.
image

Adres

ul. Kasztelańska 31/2
Lublin

Telefon i E-mail

mgr Patrycja Drozd 691132295
kontakt@mamgadane.com